Pensjonat Białowieskie Sioło

Budy 45, 17-230 Białowieża

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: +48660681274, +48664775554
Strona internetowa http://bialowieskiesiolo.pl
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Wakacje na Podlasiu. BIAŁOWIESKIE SIOŁO to obiekt, który od kwietnia 2017 roku wyłonił się z ośrodka Sioło Budy, istniejącego od 2000 roku. W jego skład wchodzą 4 domki o przepięknej miejscowej architekturze wewnątrz komfortowo urządzone. Gwarantują one gościom zdrowy spokojny sen nieosiągalny w tradycyjnym budownictwie. Dopełnieniem Białowieskiego Sioła jest Karczma Osocznika przytulona bezpośrednio do ściany lasu – Puszczy Białowieskiej, wyjątkowej na skalę światową. Jest to królestwo żubra, miejsce o wyjątkowej mocy dziewiczej przyrody, gdzie mieszkali bohaterowie sienkiewiczowskiej Trylogii.
Obiekt powstał z myśli i czynu Sergiusza Niczyporuka, miłośnika i kustosza miejscowej kultury, tradycji i historii (patrz film „Siaroża” w reżyserii Jerzego Kaliny).
Już od 20 lat dobrym Duchem Sioła jest Pani Maria Niczyporuk – kustosz miejscowej tradycji, twórczyni niepowtarzalnych smaków potraw serwowanych naszym Gościom, wielki przyjaciel młodzieży oraz niewyczerpana skarbnica wiedzy zaczerpniętej w swoim dzieciństwie i młodości od naszych przodków: rodziców, dziadków i pradziadków.
Oboje swą wiedzę i doświadczenie już od 20 lat przekazują odwiedzającym Białowieskiej Sioło gościom z całego świata.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca. Przeżyjecie tu niepowtarzalne chwile kontaktu z wyjątkową przyrodą, architekturą, historią i tradycją; poznacie smaki naszej zdrowej i nieskażonej chemią kuchni, doznacie serdeczności witających Was ludzi i posłuchacie wspaniałej ciszy otaczającej nas dziewiczej przyrody.
Wszystkie szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://bialowieskiesiolo.pl
Weekend na Podlasiu w zakładce Rekomendowane podróże na stronie www.jadenapodlasie.pl

Cena: 110
Cena: 170
Cena: 225
Cena: 250

Wi-Fi, TV, restauracja, akceptowalne zwierzęta, parking, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, Własny Skansen, bezpośrednie sąsiedztwo z Puszczą

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem