Narwik" Pływanie katamaranem w Białowieży, spływy kajakowe w Białowieży

Rzeczna 2, 17-230 Białowieża

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Drodzy Goście!


Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia nas i skorzystania z wyjątkowej atrakcji turystycznej, która umili Wam pobyt w Białowieży i okolicy - niezwykłej wycieczki katamaranem po meandrującej urokliwej rzece Narewce, jej pięknej dolinie. W gąszczu trzcin usłyszymy derkacza i nie tylko jego. Narewka nie jest zbyt trudna do płynięcia, szlak wodny jest bardzo malowniczy i różnorodny. Dziewiczy wygląd rzeki zapewni niepowtarzalne wrażenia i sprawi, że pobyt w Białowieży oprócz Żubrów, poznania niezwykłej i wyjątkowej architektury, przyrody i historii, kosztowania naszych smaków, kojarzyć się będzie również z naszą atrakcją;-)


Katamaranem można przepłynąć od mostu przy ul. Parkowej do mostu przy ul. Mostowej i z powrotem z możliwością zwiedzenia wieży widokowej przy ul. Mostowej. Czas trasy to 50 minut plus czas przeznaczony na wieżę widokową, aby turysta mógł zobaczyć panoramę rzeki oraz samą Białowieżę z góry. Nasz Katamaran stacjonuje przy przystani kajakowej obok szkoły podstawowej, mieści 10 osób.


Nasz Katamaran zabierze również chętnych na nocny rejs - to będzie niezapomniana przygoda. Czy w dzień, czy w nocy to będzie wspaniale spędzony czas;-)


PS.: oprócz rejsu naszym Katamaranem czekają na naszych gości kajaki i rower wodny 


Serdecznie zapraszam,


Barbara Bajko

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem