Gospodarstwo Agroturystyczne DOLINA BIEBRZY Joanna i Robert Dembowscy

Wroceń 44, 19-110 Goniądz

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: 603078051, 691540162
Strona internetowa http://www.dolinabiebrzy.pl
Godziny otwarcia/ możliwość kontaktu:
cały tydzień: całodobowo
Wyślij zapytanie
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Agroturystyka na Podlasiu. Jeśli chcielibyście Państwo odpocząć od przeludnionej miejscowości turystycznej i zamienić ją na gwieździste niebo, a klimatyzację nad zapach pól i wiejskiego obejścia, to z pewnością dobrze trafiliście. Tu odpoczniecie od zgiełku cywilizacji, przywrócicie wewnętrzną równowagę.


Gospodarstwo Agroturystyczne "DOLINA BIEBRZY" serdecznie zaprasza na wypoczynek w przepięknym miejscu, z możliwością wynajęcia pokoi i skosztowania smacznego "lokalnego jadła". Organizujemy spływy kajakowe lub canoe, spływy tratwami, wycieczki rowerowe oraz wyprawy z przewodnikiem na bagna.


Tym, którzy jeszcze tu nie byli pragniemy to umożliwić i zająć się organizacją ich pobytu. Wyczekiwany długo okres ciepłych, wiosenno-letnich dni może być dobrą okazją, aby oderwać się od codzienności, nawału pracy i spędzić urlop czy weekend na Podlasiu. Zorganizujemy Państwu odpoczynek w otoczeniu dzikiej, nietkniętej palcem człowieka przyrody, czas przy ogniskach, wśród szuwarów spowitych wieczorną mgłą, przy śpiewie ptaków, szumie rzeki.
Biebrza, nad którą Was zapraszamy jest rzeką szczególną, otoczona bagnami wzbudzi Wasze zainteresowanie, zafascynuje swą przyrodniczą osobliwością. Niepowtarzalna atmosfera bagien biebrzańskich sprawi, że poczujecie się tu jak w wielkiej baśni, przygodzie z ulotnych marzeń.


Ceny wszystkich noclegów do uzgodnienia.


Serdecznie zapraszamy na wypoczynek na Podlasiu.

Cena: 140
Cena: 220

Wi-Fi, TV, łazienka w pokoju, kuchnia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem