Gospodarstwo Agroturystyczne "Biebrzańskie Eldorado"

Dolistowo Stare 46, 19-124 Jaświły

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: 603402401, 857161570
Wyślij zapytanie
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Zapraszamy do kwatery agroturystycznej położonej w Dolistowie Starym nad rzeką Biebrzą. Jeżeli potrzebujesz ciszy i spokoju by odpocząć to jest to idealne miejsce na wypoczynek na Podlasiu.
Oferujemy państwu 5 pokoi dwu- i trzyosobowych z bogatym wyposażeniem i dużą przestrzenią. W razie, gdyby rodzina (np. dzieci) czy przyjaciele chcieli zamieszkać razem, umożliwiamy dostawienie dodatkowych łóżek. 2 pokoje są z osobistymi łazienkami od 40 zł - osoba/doba. Pozostałe 3 mają jedną wspólną łazienkę od 30 zł - osoba/doba. Ponadto oddzielna kuchnia (z pełnym wyposażeniem) dla gości.
Gospodyni serwuje regionalne potrawy kuchnia Podlasia, z produktów pochodzących z naszego gospodarstwa jak i pochodzących z terenów Zielonych Płuc Polski. Wyżywienie: śniadanie - 20 zł, obiad - 30 zł; kolacja - 15 zł; (dzieci do lat 7 połowa ceny)
Do dyspozycji gości są przygotowaliśmy miejsca do wypoczynku wokół domu - ławki, leżaki, huśtawki. Za domem jest miejsce do wspólnego biesiadowania - altana z grillem. Ponadto, możemy zaproponować miejsce i sprzęt do gry w badmintona czy bilarda. Atrakcje Podlasia- spływy kajakowe rzeką Biebrzą. Organizujemy i zapewniamy sprzęt (kajaki, wiosła, kapoki) jak również i transport busem w dowolne miejsce na szlaku. Posiadamy różne typy kajaków, w tym 3 osobowe (idealne dla dwóch osób dorosłych i dziecka).
Polecamy także scenariusz "rower + kajak". Wyprawa rowerowa w górę rzeki a powrót to spływ kajakiem zgodnie z nurtem rzeki. Koszt wynajęcia kajaka to 30 zł/doba, rower 25 zł/doba. Kwestia doboru długości szlaku i kosztu transportu do uzgodnienia. Oprócz kajaków, chcielibyśmy Państwu zaoferować wypożyczenie łódki oraz roweru wodnego. Wypoczynek na Podlasiu z nami się uda.

Cena: 80
Cena: 90

Wi-Fi, TV, łazienka w pokoju, kuchnia, glill, leżaki, huśtawki, kajaki, rowery wodne, karty wstępu na szlaki Biebrzańskiego Parku Narodowego, licencje wędkarskie pozwalające na połów ryb na Biebrzy, karty spływowe po Biebrzy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem