Gospoda Pod Żubrem

Kolejowa 17, 17-230 Białowieża

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Kategoria kuchni: Podlaska
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: 608192955
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Moje menu
Opinie (0)
Lokalizacja

Gospoda Pod Żubrem to niewielki rodzinny lokal leżący w samym centrum turystycznym Białowieży. Przy pięknych stawach, nieopodal Białowieskiego Parku Narodowego i Muzeum Przyrodniczo-Leśnego u zbiegu szlaków turystycznych. Czekamy na Ciebie z piękną, wykończoną drewnem salą, porożami na ścianach a na stołach cudnymi koronkowymi serwetami. W słoneczny dzień zapraszamy do stolika na zewnątrz, aby wśród drzew i śpiewu ptaków spróbować naszych specjałów lub po prostu odpocząć przy wyjątkowej herbacie białowieskiej, pysznej kawie z ekspresu czy litewskim kwasie lub piwie. W razie chłodu czekają do Państwa dyspozycji cieplutkie kocyki.

Zapraszamy rodziny z dziećmi. Na najmłodszych czekają przewijak i wysokie krzesełka do karmienia. Na starszych piękne kolorowanki i kredki.

Nasza kuchnia łączy cechy kuchni klasycznej i nowoczesnej, ale jest to przede wszystkim kuchnia zdrowa. W menu znajdziesz ciekawe dania regionalne takie jak kartacze czy babka ziemniaczana oraz pielimieni. Nie można wyjechać z Białowieży nie próbując żadnego dania z dziczyzny. W weekendy oferujemy również dania z grilla na świeżym powietrzu.

Nie jest nam obca kultura Podlasia i wschodu. Na codzień towarzyszy nam regionalna muzyka z głośników, zdarzają się również występy na żywo. Zaraz za naszym lokalem znajduje się miejsce gdzie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne: białoruska "Noc Kupały" czy też Integracje Artystyczne „Peretocze” (impreza plenerowa prezentująca wielokulturowość).

Serdecznie zapraszamy. Pozdrawiamy i czekamy na Ciebie :-)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem