Gościniec pod Dębami Maria Radziszewska, Izabela Senderacka

Puchły 57, 17-200 Puchły

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: +48608032105
Strona internetowa Brak
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Drodzy Goście,


witamy Was w Gościńcu pod Dębami, w Krainie Otwartych Okiennic!


Nasze miejsce jest dla Wszystkich którzy chcą odpocząć od codzienności, od zmartwień i uciec od zgiełku miasta, odpocząć od hałasu i pośpiechu - zachęcamy do wypoczynku wśród zieleni i ciszy, właśnie u nas. Jesteśmy 30 km od Białegostoku, gdzie nasza Kraina i jej Otwarte Okiennice symbolizują naszą otwartość i gościnność?


Na 2 hektarowym terenie naszej posiadłości, można podziwiać liczne i cenne okazy starodrzewia, będące zabytkami przyrody (m.in. ok. 200 letnie dęby i lipy). Oprócz miejsc rekreacyjnych z bogatą roślinnością na terenie obiektu znajdują się: miejsce na ognisko, grilla i imprezy plenerowe. Gościniec mieszkalny posiada duży taras, na którym można wypoczywać nawet podczas deszczowych dni.


Największa atrakcja W bezpośrednim sąsiedztwie naszego Gościńca to legendarna Cerkiew pod wezwaniem Opieki Matki Bożej w Puchłach – prawdopodobnie jedna z najpiękniejszych drewnianych cerkwi w Polsce i nie tylko – tu znajdziesz ją w zasięgu ręki?Nasz Cennik, za cały dom: 450 - 550 PLN /doba, minimalny czas pobytu: 3 dniZapraszamy do odwiedzenia "Gościńca pod dębami”!


Maria Radziszewska i Izabela Sanderecka

Wi-Fi, TV, kuchnia, grill, miejsce na ognisko, miejsce na rozbicie namiotu, jeżeli jest więcej gości - preferujemy wynajęcie całego domu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem