Dworek Rousseau

Świnoroje 7, 17-220 Narewka

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: +48734498877
Strona internetowa http://www.dworysko.info/
Godziny otwarcia/ możliwość kontaktu:
Kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu: 11:00-19:00
Kontakt mailowy: magda@wisent.ch
Doba hotelowa: 17:00-11:00
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Dworek Rousseau to leśniczówka z początku XX w. Właściciele postanowili ją uratować, co było nie lada wyzwaniem, gdyż przez powojenne lata bardzo podupadła. Początkowo dawny blask został przywrócony jedynie dwóm mieszkaniom na parterze. Później poddasze przekształcono w ekskluzywny loft. W rogu działki ukryta jest „furtka do lasu” – a w nim piękne stare dęby. Tuż obok przebiegają szlaki rowerowe Puszczy Białowieskiej, wieczorami odwiedzają nas dziki i jelenie, a spokój wiekowego domu, który niejedno widział, udziela się jego gościom.


Dworek składa się z 3 mieszkań:


- Loftu u Jana Jakuba - 4 sypialnie 2 osobowe z łazienkami/wc, 2 antresole, duży salon z wyposażoną kuchnią.


- Mieszkania U Zofii - 2 pokoje (jeden przechodni), wyposażona kuchnia-jadalnia, toaleta, łazienka, ogrodzony teren zielony (zapraszamy z czworonogami)


- Mieszkania u Emila - 3 pokoje 2 osobowe (tylko jeden z osobnymi łóżkami), kuchnia-jadalnia, duża łazienka/wc, ogrodzony teren zielony (zapraszamy z czworonogami)


Nie przyjmujemy rezerwacji w przeddzień pobytu – z reguły potrzebujemy przynajmniej 3 dni na zorganizowanie posprzątania domu i przekazania kluczy.  • kwiecień-czerwiec oraz wrzesień-październik min. 2 noce ( święta i długie weekendy - 3 noce)

  • lipiec-sierpień – min. 1 tydzień, od soboty do soboty, cały loft

  • listopad-marzec – min. 1 tydzień (w przypadku krótszych pobytów prosimy o kontakt – dopłata i minimalna dlugość pobytu ustalana indywidualnie, w zależności od nakładu pracy przy przygotowaniu domu. W tym okresie czasami spuszczamy wodę, dom trzeba nagrzać przed Państwa przyjazdem).


Aby sprawdzić ceny i dostępność domu zapraszamy na naszą stronę: polski www.dworysko.info ; english: www.naturelodge.info; Preise auf Deutsch:www.wisent.ch ; en français: www.visite-pologne.info

Wi-Fi, basen, SPA, akceptowalne zwierzęta, parking, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem