Agroturystyka Zacisze u Anny

Hajdukowszczyzna 12, 17-210 Narew, woj. podlaskie

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: 504421046
Strona internetowa http://zaciszeuanny.pl
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Agroturystyka na Podlasiu. Gospodarstwo Agroturystyczne "Zacisze u Anny" działa od maja 2008 roku. Położenie wsi Hajdukowszczyzna na Podlasiu w otoczeniu Puszczy Białowieskiej, pięknych w lasów nad rzeką Narwią sprawia, że ​​jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Jest to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek na Podlasiu z wyśmienitą kuchnią Podlasia i podlaskim klimatem.
Właścicielka Gospodarstwa Anna Czerniakiewicz dba, by jej turyści spędzili czas na odpoczynku, poznali historię królewskich polowań i Puszczy Białowieskiej, tutejsze obrzędy, obyczaje i zachwycili się wielokulturowością i folklorem naszego regionu.
Nasze gospodarstwo oferuje dwa nowoczesne i funkcjonalne domki, w których mogą Państwo wygodnie i w spokoju odpocząć. Amatorzy aktywnej turystyki na Podlasiu mogą wykorzystać atrakcyjne położenie miejscowości Hajdukowszczyzna: bliskość i otoczenie puszczańskich lasów. Mogą Państwo uprawiać turystykę rowerową, pieszą lub konną , a także wypoczywać na łonie natury.
Chcielibyśmy, aby nasza agroturystyka na Podlasiu zyskała miano wzorcowej, nie tylko w okolicy Białowieży. Wciąż staramy się podnosić jakość naszych usług. Sukcesem naszego gospodarstwa jest akceptacja społeczna podjętych działań środowiska dla rozwoju agroturystyki i promocji małej Hajdukowszczyzny. Wielkim uhonorowaniem, a zarazem osobistą satysfakcją jest powierzenie nam prowadzenia na bazie naszego gospodarstwa agroturystycznego, zajęć eksperckich dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z Województwa Podlaskiego.
Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty znajdziecie PAŃSTWO Stronie na http://zaciszeuanny.pl/oferta/

TV, łazienka w pokoju, kuchnia, Sauna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem