Agroturystyka Zacisze u Anny

Hajdukowszczyzna 12, 17-210 Narew, woj. podlaskie

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: 504421046
Strona internetowa http://zaciszeuanny.pl
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Gospodarstwo Agroturystyczne "Zacisze u Anny" działa od maja 2008 roku. Wieś Hajdukowszczyzna, na Podlasiu, w otoczeniu Puszczy Białowieskiej, ​​jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Jest to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek na Podlasiu z wyśmienitą kuchnią Podlasia i podlaskim klimatem.


Dbam, by moi Goście spędzili czas na odpoczynku, poznali historię królewskich polowań i Puszczy Białowieskiej, tutejsze obrzędy, obyczaje i zachwycili się wielokulturowością i folklorem naszego regionu. Nasze gospodarstwo oferuje dwa nowoczesne i funkcjonalne domki, w których mogą Państwo wygodnie i w spokoju odpocząć.


1/ Dom nad Stawem - 2 sypialnie (pierwsza: 1 łóżko podwójnie i 1 pojedyncze, druga 3x pojedyncze. Pokój przejściowy z tv, salon z kominkiem i kanapą kuchnia, łazienka, taras.

2/ Dom Bajeczny - 2 sypialnie (pierwsza: 2 x łóżko podwójnie, 1 pojedyncze w drugiej sypialni 1x łóżko podwójnie i 2x pojedyncze) 2 łazienki, salon z kominkiem, kuchnia, korytarz, taras. Dom z przeznaczeniem dla 2 rodzin bądź 2 małżenstw. Powierzchnia ok 100m2Amatorzy aktywnej turystyki na Podlasiu mogą wykorzystać atrakcyjne położenie miejscowości Hajdukowszczyzna: bliskość i otoczenie puszczańskich lasów. Idealne miejsce na uprawianie turystyki rowerowej, pieszej lub konnej.


Chcielibyśmy, aby nasza agroturystyka zyskała miano wzorcowej, nie tylko w okolicy Białowieży. Wciąż staramy się podnosić jakość naszych usług. Sukcesem naszego gospodarstwa jest akceptacja społeczna podjętych działań środowiska dla rozwoju agroturystyki i promocji małej Hajdukowszczyzny. Wielkim uhonorowaniem, a zarazem osobistą satysfakcją jest powierzenie nam prowadzenia na bazie naszego gospodarstwa agroturystycznego, zajęć eksperckich dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z Województwa Podlaskiego.


Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty znajdziecie PAŃSTWO Stronie na http://zaciszeuanny.pl/oferta/


Zapraszam!

Anna Czerniakiewicz


TV, łazienka w pokoju, kuchnia, Sauna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem