Agroturystyka ECOSOCE NAD RUDNIĄ

Soce 168, 17-210 Narew

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: +48662057747, +48515202444
Strona internetowa https://ecosoce.pl/
Wyślij zapytanie
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Serdecznie witamy w naszej agroturystyce EcoSoce nad Rudnią, w Krainie Otwartych Okiennic!


Naszych pierwszych gości przywitaliśmy w 2009 roku.


To miejsce powstało z pasji i naszej miłości do ludzi, otaczającej przyrody, kultury i tradycji. Cisza, łąki wokół, piękne lasy, rzeka Rudnia zdrowy styl życia - to charakterystyka naszego miejsca. Do Rudni, która przepływa między dwiema ulicami wiejskimi, nieopodal naszej działki, wpada cudowne źródełko, o którym tradycja ludowa mówi, że posiada właściwości lecznicze.


Wieś Soce nazywana jest perełką regionu, zachowując od 1560 roku swój układ przestrzenny, tzw. "dwu-ulicówkę". Dzisiaj układ ten objęty jest ochroną konserwatorską.


Sielskość tych terenów wpływa na wyjątkowe ich piękno, co pozwala nam wszystkim poczuć się inaczej - tu wyraźniej widzimy, tu jaśniej słyszymy głos natury. Energia tego miejsca pozwala poczuć coś, co być może do tej pory było uśpione...


Jestem gospodynią ale jestem też terapeutką promującą osobisty rozwój duchowy człowieka. Wieloletnia pasja do uzdrawiania przyczyniła się do odkrycia w sobie poetki. Dzisiaj wspierana odczuciami męża - sercem spisuję przesłania o człowieczeństwie - takie poetyckie drogowskazy...


Podczas pobytu u nas, w naszej kameralnej Agroturystyce, poznasz, nasz Drogi Turysto, historię i tradycję rzemiosła wiejskiego.


Dla naszych gości organizujemy spotkania rozwoju duchowego, to dodatkowo wesprze Twój odpoczynek od codzienności - zapraszamy na naszą stronę aby poznać szczegóły i inne ciekawe informacje.


Będzie nam bardzo miło jeżeli odwiedzicie nas Państwo - zapraszamy!


Pokoje 2-3 osobowe, cena 40-50 zł/ osoba, w zależności od długości pobytu.


Uwaga: wiadomości e-mail są czytane raz w tygodniu, w związku z tym proszę o kontakt telefoniczny

Cena: 100
Cena: 150

karmienie owiec

Wi-Fi, TV, kuchnia, osobna łazienka dla gości

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem