Agrokwatera Leśne Ranczo w Skupowie

Kolonia Skupowo 94, 17-220 Narewka

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: +48857300976, +48603068378
Strona internetowa https://lesne-ranczo.eu
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Drogi Turysto, zapraszamy Cię do prawdopodobnie najpiękniejszego miejsca na Ziemi - Agrokwatery Leśne Ranczo w Skupowie!


Nasze miejsce znajduje się na kolonii miejscowości Skupowo, na terenie Gminy Narewka, jest nieco oddalone od innych zabudowań, dlatego znaleźć tu można ciszę, spokój, czyste powietrze i możliwość ucieczki od codzienności ale i okazję do aktywnego wypoczynku.


Wiosną - krzyki żurawi, zaraz po nich przylatują bociany i dużo innych ptaków. Jesień na wsi to wspaniała gra kolorów. Przyroda zapadająca powoli w sen jest niewyobrażalnie piękna. Widać jak ziemia powoli szykuje się do odpoczynku. Kwatera Leśne Ranczo bajkowo wygląda również zimą. Biała przestrzeń onieśmiela, ale i zachęca do spacerów. Dużo łatwiej zimą zobaczyć sarny, lisy, zające czy też dziki.


Położenie naszego gospodarstwa agroturystycznego, bezpośrednio przy Puszczy Białowieskiej, sprawia, że nie tylko odpoczniesz, ale też doświadczysz niesamowitych wrażeń w czasie spotkań z królem Puszczy - żubrem, który uwielbia wychodzić na okoliczne łąki, nieraz - tuż pod nasze zabudowania. Leśne Ranczo to spełnienie wielkiego marzenia o spokojnym, naturalnym życiu w symbiozie z przyrodą.


Przygotowaliśmy dla naszych Gości 12 miejsc noclegowych w:  • całorocznym samodzielnym domku(dla maksymalnie 4 osób);

  • pokojach, w domu gospodarzy, z oddzielnym wejściem (dla 8 osób).


Piękne miejsce wokół zobowiązuje, dlatego dbamy o detale i jesteśmy wielokrotnie wyróżnianym gospodarstwem agroturystycznym w konkursie na najestetyczniejszą posesje i zagrodę, co napawa nas dumą.


Oferujemy doskonałe warunki na odpoczynek w Puszczy Białowieskiej, nieopodal Zalewu Siemianówka, przy Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. To wspaniałe agroturystyczne miejsce wypadowe do Białowieży i innych miejsc Podlasia. Znajdziesz tu przytulne pokoje, miłą atmosferę i niezapomniane chwile w magicznym otoczeniu Puszczy Białowieskiej. Spełniamy oczekiwania każdego odwiedzającego nas Gościa!


Zapraszamy!

TV, łazienka w pokoju, kuchnia, Oferujemy: rowery dla zwiedzających puszczę ( szlaki rowerowe), ścieżki dydaktyczne, kijki Nordic Walking dla spacerowiczów, boisko siatkówki plażowej, ognisko, gril, spływ kajakowy, wędkowanie (Zalew Siemianówka, rzeka Narewka), grzybobranie, kulig.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem