Uroczysko Rancho Kupała

Orzeszkowo 148, 17-200 Orzeszkowo

0 opinii
Dodaj do ulubionych
Dane kontaktowe:
Numer telefonu: 604995421, 856832171
Strona internetowa http://www.kupala.com.pl/
Godziny otwarcia/ możliwość kontaktu:
cały tydzień: całodobowo
Wyślij zapytanie
Znajdziesz nas na:
Szczegóły
Nasza okolica
Opinie (0)
Lokalizacja

Agrotyrystyka na Podlasiu. Uroczysko "Rancho Kupała" położone jest w miejscowości Orzeszkowo w malowniczej okolicy na skraju prastarej Puszczy Białowieskiej, która jest przepięknym, dziewiczym kompleksem leśnym rozciągającym się po obu stronach granicy Polski oraz Białorusi, na obszarze około 150 tys. ha. Po polskiej stronie Puszczę chroni Białowieski Park Narodowy, w Białorusi zaś Park Narodowy Bieławieżskaja Puszcza. Wspólnie zaś tworzą od 1979 roku jeden z trzech w Europie trans granicznych obiektów dziedzictwa światowego UNESCO.


W Puszczy Białowieskiej zachowały się ostatnie na niżu europejskim fragmenty lasów o charakterze pierwotnym, a w nich największe zwierzę naszego kontynentu - król i symbol Puszczy - żubr, który licznie żyje tu na wolności dzięki przeprowadzonej restytucji. Prócz żubra w Puszczy spotkamy wiele innych ciekawych zwierząt, te największe to: łoś, jeleń, sarna, dzik, wilk czy ryś, są też żbiki.


Nasze Uroczysko jest wymarzonym miejscem dla wypoczynku wakacyjnego, jak też i obfitującym w wiele atrakcji w dni zimowe. Proponujemy Państwu niezapomniane chwile spędzone na łonie autentycznej przyrody, w atmosferze wielokulturowej i wielowyznaniowej, gościnnej wsi podlaskiej.


Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy noclegi w tzw. Domu Kowala, w którym może zamieszkać maksymalnie 12 osób. Dom Kowala to: 2 pokoje sypialne, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz użytkowe poddasze.


Cena: od 150 do 400 PLN/domek/doba


Wyżywienie na życzenie gości.Atrakcje Podlasia. "Rancho Kupała" to odpowiednie miejsce dla dzieci i młodzieży oraz rodzin z dziećmi. W Uroczysku "Rancho Kupała" znajduje się mini ZOO. Można tu zobaczyć zwierzęta gospodarskie oraz egzotyczne m.in. strusie, konie, owce, kozy, króliki, indyki, kaczki, gęsi, perliczki, pawie, bażanty, osła, alpakę. Wystawa narzędzi rolniczych oraz kuźnia prezentują dawne życie na wsi podlaskiej.Serdecznie zapraszamy do naszego Uroczyska "Rancho Kupała"!!!

praca przy zwierzętach, "Rancho Kupała" proponuje również wiele innych atrakcji np. strzelanie z łuku, pływanie rowerami wodnymi, wędkowanie, plac zabaw "małpi gaj", przejazd bryczką lub saniami. Corocznie w ostatnią sobotę lipca odbywa się tu impreza "Kupalnika" z konkursami oraz bardzo oryginalnymi i cennymi nagrodami, miejsce na ognisko

łazienka w pokoju, kuchnia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem